Regulamin

Przed wizytą w Gabinecie kosmetyczno-podologicznym Sekrety Urody prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem. Te kilka zasad pozwoli Państwu i nam sprawić, by wizyty w naszym Gabinecie zawsze były przyjemnością.

 1. Zabiegi umawiane są na konkretne godziny wybrane przez klienta. Spóźnienia powyżej 15 minut są podstawą do odwołania wizyty, jeżeli zabieg wpływa na dzienny harmonogram zabiegów innych klientów.
 2. Gabinet kosmetyczno-podologiczny Sekrety Urody zastrzega sobie prawo do skrócenia czasu zabiegu o czas spóźnienia klienta.
 3. Zakup zaproszenia upominkowego lub zapłata za zabieg jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu Gabinetu kosmetyczno-podologicznego Sekrety Urody.
 4. Na teren obiektu nie mają wstępu osoby nietrzeźwe lub wnoszące alkohol lub jakiekolwiek inne substancje odurzające. Z obiektu wyproszone mogą zostać osoby zachowujące się agresywnie lub niestosownie.
 5. Pracownicy zastrzegają sobie prawo do przerwania wykonywania zabiegu, jeśli spotkają się z zachowaniem klienta nieadekwatnym do wymogów w Gabinecie. W takiej sytuacji pobierana jest pełna opłata za zabieg.
 6. W przypadku, gdy klient dwukrotnie nie stawi się na umówionym zabiegu, przy trzecim umawianiu poproszony zostanie o dokonanie przedpłaty, która przepada przy niestawieniu się na ten termin.
 7. Klient zobowiązany jest do odwołania zabiegu najpóźniej jeden dzień przed umówioną wizytą.
 8. Gabinet kosmetyczno-podologiczny Sekrety Urody nie przewiduje zwrotów wykupionych bonów upominkowych. Prosimy o przemyślane zakupy.
 9. Klient Gabinetu kosmetycznego-podologicznego Sekrety Urody zobowiązany jest do przestrzegania terminu ważności zaproszenia upominkowego. Po upływie terminu ważności zaproszenie traci swą wartość i nie można go wykorzystać ani wymienić na środki pieniężne.
 10. Gabinet kosmetyczno-podologiczny Sekrety Urody nie ponosi odpowiedzialności za utracone, zagubione lub zniszczone karnety i bony upominkowe.
 11. Warunkiem wykonania zabiegu jest okazanie w dniu wizyty ważnego bonu upominkowego. Jeśli klient nie posiada takowego, a chce zrealizować zabieg, jest zobowiązany zapłacić gotówką, po czym donieść karnet .
 12. Klient zobowiązany jest do powiadomienia pracowników Gabinetu kosmetyczno-podologicznego Sekrety Urody o wszelkich, znanych mu przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu m.in.:
  1. Ciąży, menstruacji
  2. Przebytych operacjach i zabiegach chirurgicznych
  3. Otwartych ranach na ciele
  4. Problemach układu krążenia i układu oddechowego
  5. Zapaleniu żył, żylakach
  6. Stanach zapalnych dotyczących całego ciała
  7. Przebytych i aktywnych chorobach nowotworowych
  8. Innych
 13. W przypadku wystąpienia wątpliwości pracownika Gabinetu kosmetyczno-podologicznego Sekrety Urody, dotyczących stanu zdrowia klienta, może on odmówić wykonania zabiegu i poprosić o konsultację lekarską.
 14. Klient zobowiązany jest do przeczytania i podpisania przed zabiegiem oświadczenia o zapoznaniu się z przeciwwskazaniami do zabiegów.
 15. Na teren obiektu Gabinetu kosmetyczno-podologicznego Sekrety Urody nie mają wstępu zwierzęta.
 16. Za rzeczy pozostawione w Gabinecie kosmetyczno-podologicznym Sekrety Urody nie odpowiadamy
 17. W trosce o dobro i zdrowie naszych klientów prosimy o przedstawienie zgody lekarza prowadzącego na wykonywanie zabiegów w Gabinecie kosmetyczno-podologicznym Sekrety Urody w przypadku, gdy klient cierpi na choroby przewlekłe oraz choroby dające upośledzenie fizyczne i umysłowe.
 18. Gabinet kosmetyczno-podologiczny Sekrety Urody zastrzega sobie prawo 3 tygodni na rozpatrzenie ewentualnych reklamacji.