MANICURE HYBRYDOWY

MANICURE HYBRYDOWY

Manicure Hybrydowy to najnowszy trend w kosmetyce paznokci. Zabieg ten to nowoczesne podejście do manicure, które pozwala przedłużyć efekt zadbanych paznokci do około 2-3 tygodni. Zabieg ten jest bezpieczny dla płytki, a paznokcie zyskują naturalny wygląd.
Podczas manicure hybrydowego wykorzystuje się produkty typu hybryd- nail color. Preparaty te łączą w sobie właściwości lakieru do paznokci oraz światło utwardzalnego żelu. Specjalnie opracowane pigmenty zapewniają łatwość nakładania preparatu i szeroką gamę kolorystyczna, a właściwości żelu UV zapewniają długotrwały efekt (2-3 tygodnie). Pod wpływem zabiegu na płytce paznokcia tworzy się ochronna warstwa. Powłoka ta nie odpryskuje jak zwykły lakier. Jest wyjątkowo trwała i odporna na urazy, a paznokcie zyskują naturalnie wyglądającą, zadbaną oprawę.
Preparaty wykorzystywane do manicure hybrydowego zapewniają piękny kolor i wysoki połysk. Nie odpryskują, nie pozostawiają smug. Ich zaletą jest także niezbyt długi czas wysychania.
Manicure hybrydowy to świetna alternatywa dla osób, które nie chciałyby decydować się przedłużanie paznokci metodą żelową lub akrylową, dla osób które cenią naturalność i boją się zabiegów ingerujących w strukturę płytki paznokcia. Manicure ten jest bezpieczny i bezinwazyjny.